LASER FOTONA SPECTRO SP

LASER FOTONA w ginekologii.

Zabieg ginekologiczny Er:YAG w trybie SMOOTH

IncontiLase®

– laserowe leczenie łagodnego, umiarkowanego i mieszanego wysiłkowego nietrzymania moczu (SUI)
– fototermiczne ujędrnianie cewki moczowej oraz obszaru tylnej ścianki macicy

IntimaLase®
– laserowe ujędrnianie pochwy (LVT) poprzez fototermiczne ujędrnianie kanału pochwy
– Minimalnie inwazyjne i opatentowane zabiegi ginekologiczne w trybie SMOOTH
– Wysiłkowe nietrzymanie moczu
– Leczenie rozluźnienia mięśni pochwy
– Poprawa nawilżenia pochwy
– Zapobieganie obniżeniu ścian pochwy
– Ujędrnianie warg sromowych
– Wybielanie części intymnych
– Inne zabiegi ginekologii estetycznej
– Zabiegi estetyczne (redukcja rozstępów, resurfacing, pilingi, frakcjonowanie laserowe…

Badania kliniczne potwierdzają, że IncontiLase to skuteczny, bezpieczny i komfortowy zabieg stosowany w zwalczaniu objawów u pacjentów z łagodnym lub umiarkowanym nietrzymaniem moczu. Wyniki badań naukowych jasno wskazują na ogromną poprawę w ujędrnianiu pochwy i zwiększaniu zadowolenia seksualnego.

Fotona 4D – Nieinwazyjny Laserowy Lifting Twarzy

Fotona 4D  part No.2

LASER FOTONA w dermatologii i medycynie estetycznej

Estetyka:
– odmładzanie skóry
– redukcja zmarszczek
– zagęszczanie i ujędrnianie wiotkiej skóry twarzy, szyi i dekoltu
– lifting laserowy
– usuwanie przebarwień
Dermatologia:
– leczenie trądziku pospolitego
– terapia trądziku różowatego
– znamiona naskórkowe
– naczyniaki
– keloidy
– ziarniniaki ropne
– zmiany naczyniowe (pajączki) na twarzy i ciele
– terapia blizn i rozstępów
– zbędne i nadmierne owłosienie
– brodawki
– leczenie blizn
– resurfacing i ablacja
Podologia:
– grzybica paznokci • brodawki stóp • wrastające paznokcie • odciski i modzele

FOTONA 4D

FOTONA 4D to mistrz laserowego odmładzania. Najbogatsze połączenie czterech laserowych procedur w jednym zabiegu. Idealne rozwiązanie dla aktywnych i wymagających pacjentów, którzy oczekują kompaktowych usług, rozwiązujących wiele problemów podczas jednej wizyty.

Znakiem rozpoznawczym FOTONY 4D jest unikatowy ENDOLIFTING, czyli lifting wykonywany od wnętrza jamy ustnej. Daje efekt ujędrnienia i napięcia skóry, a przy tym wypełnienia bruzd i zmarszczek bez zastosowania wypełniaczy.

Dla kogo lifting laserowy? Jak działa?
Lifting laserowy polecany jest dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć efekt gładkiej, pełnej blasku skóry, bez zmarszczek i bruzd.
Zabieg zagęszcza tkanki, niweluje wiotkość skóry i unosi rysy twarzy. Jest wskazany dla osób z tzw. chomikami, rozmytym owalem, drugim podbródkiem, ale także z bruzdami nosowo-wargowymi i innymi zmarszczkami grawitacyjnymi na twarzy, szyi i dekolcie.
Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają skutecznych, ale nieinwazyjnych zabiegów odmładzających.

Także dla osób, które planują zabiegi z wypełniaczami i chcą przygotować skórę, by była dobrej jakości lub zmniejszyć ilość podanego potem kwasu hialuronowego.

Lifting laserowy rekomenduje się jako zabieg ujędrniający dla osób korzystających z wypełniaczy. Wykonuje się go wtedy przed kolejnymi iniekcjami, aby zadziałać regenerująco i napinająco na skórę.
Kolejną grupę, która docenia efekty FOTONY 4D, stanowią osoby, u których obok wiotczenia i utraty jędrności skóry, występują niedoskonałości, rozszerzone pory, powierzchniowe przebarwienia np. pozapalne, itp. Jedna z procedur koncentruje się bowiem na wygładzeniu i wyrównaniu kolorytu naskórka.

Z czego składa się zabieg FOTONA 4D?
Fotona 4D to laserowy lifting – połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

1. ENDOLIFTING

Pierwsza część zabiegu polega na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Precyzyjne działanie nieablacyjnego trybu lasera Er: YAG w trybie SMOOTH powoduje kurczenie się poluzowanych z wiekiem włókien kolagenowych na całej grubości skóry. Daje natychmiastowe wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, uniesienie policzków, wykonturowanie twarzy dzięki zwiększeniu napięcia skóry. Ponieważ błona śluzowa wewnątrz jamy ustnej jest cały czas nawilżona, procedura jest bezbolesna.

2. FRAC3

Polega na trójwymiarowym ujędrnianiu skóry za pomocą lasera Nd: YAG. W unikatowej procedurze FRAC3® światło lasera bezinwazyjnie przechodzi przez naskórek i tworzy w całym przekroju skóry mikrouszkodzenia termiczne. Punkty te stają się centrami regeneracji i produkcji nowego kolagenu. W rezultacie skóra zagęszcza się i napina w trzech wymiarach. Lifting FRAC3 obejmuje wiele poziomów skóry, od naskórka po skórę właściwą.

3. PIANO®

Najdłuższy impuls lasera Nd: YAG napina duże powierzchnie skóry, a jego siła dociera aż do tkanki podskórnej. Terapeutyczne ciepło ok. 42 stopni Celsjusza oddziałuje liftingująco na skórę właściwą i powieź mięśniową, na poziomie której pracują chirurdzy plastycy, bez urazów termicznych. To najgłębszy nieinwazyjny termiczny lifting laserowy na rynku.

4. SUPERFACIALTM

Delikatny peeling laserowy wykonywany laserem Er: YAG dopełnia efekt, koncentrując się na poprawie powierzchniowego wyglądu skóry. Redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory i ujednolica koloryt. Cera jest wygładzona, rozświetlona, a pory zamknięte. Peeling laserowy jest bardziej przewidywalny i bezpieczny w porównaniu do peelingów chemicznych czy mikrodermabrazji. Praca nad teksturą daje przejściowe efekty uboczne w postaci zaczerwienienia skóry, a potem złuszczania.

Czas zabiegu:

w zalezności od wykonywanej procedury to od 15min do 2 godzin w przypadku Fotona 4D.

Przygotowanie do zabiegu:

rezygnacja z opalania co najmniej 4 tyg przed zabiegiem, intensywne nawilżanie skóry przed zabiegiem, brak spożywania alkoholu przed zabiegiem,brak aplikacji perfum w miejsca  zabiegu, w przypadku nawracających infekcji opryszczką profilaktyczne przyjmowanie leków.

Przebieg zabiegu:

W trakcie zabiegu, w zależności od wrażliwości danego pacjenta, może być odczuwany ból, kłucie, pieczenie,szczypanie. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się rumień i obrzęk,które powinny ustapić w ciągu kilku godzin lub dni od zabiegu.

Ilość zalecanych zabiegów uzalezniona jest od problemu i procedury oraz stanu skóry. Zwykle wymagane jest 1-3 zabiegów/rok. Ostateczna decyzję co do wyboru procedury zabiegowej oraz ilości zalecanych zabiegów podejmuje lekarz podczas konsultacji z pacjentem.

Przeciwskazania do zabiegu:

opalenizna(1miesiąc), leki Swiatłouczulające, zioła(zaprzestać używania  na 3 tyg. przed zabiegiem),aktywne choroby skóry jak liszaj, łuszczyca,czynna infekcja skóry  np.opryszczka,liszajec,peelingi na 4 tyg.przed zabiegiem,depilacja woskiem lub pęsetą na 2 tyg.przed zabiegiem w okolicy poddawanej zabiegowi,nadmierne oczekiwania co do efektów zabiegu,spożywanie alkoholu 24h przed zabiegiem,karmienie piersią – dotyczy wybranych zabiegów,czynne choroby autoimmunologiczne, zakarzenie HIV, WZW, rozrusznik serca, padaczka,aktywna choroba nowotworowa,zaburzenia krzepnięcia krwi, aktywne zażywanie antybiotyków, stosowanie retinoidów, stosowanie sterydów jak krem i tabletki, bielactwo, skłonność do powstawania bliznowców, bardzo sucha i wrażliwa skóry.

Postepowanie pozabiegowe:

po zabiegu zalenane jest zimne okłady, kremy nawilżające i regenerujące, u pacjentów z nawracającą opryszczką stosować leki, nie aplikować makijażu do momentu całkowitego ustąpienia złuszczania się naskórka, unikać intensywnego wysiłku fizycznego, sauny, basenu, jacuzzi do czasu wygojenia, w razie pojawienia się nadżerki lub sączenia zaleca się stosowanie preparatu przyśpieszającego gojenie, nie nalezy stosować toników na bazie alkoholu,nie przytulac zwierząt do czasu gojenia.

 

 

 

 

Resurfacing skóry metoda frakcyjną oraz korekta blizn potradzikowych

SmoothEye – nieinwazyjne ujędrnianie i wygładzanie skóry wokół oczu

Laserowe leczenie grzybicy paznokci ClearStep

Laserowe leczenie trądziku aktywnego.

Laserowa korekta blizn i rozstepów. 

Laserowe usuwanie zmian pigmentowych.

Laserowe usuwanie żył i zmian naczyniowych.

Laserowe usuwanie owłosienia.